Pottskåp 1800-tal

200182

POTTSKÅP, 1800-tal, fanér i mahogny, ovandel med skiva i sten, jalusi, höjd 79, 39x33,5 cm

Slitage, skador, skiva med spricka, fanér med lagningar, nyckel saknas

Rum 12

Pottskåp 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

880347
876602

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.