Armring 18 k guld

200144

ARMRING, 18 k guld, K&EC, Göteborg 1955, vikt ca 10 g

Bucklor, repor

Guld/Smycken

Kundcenter

Armring 18 k guld

Budhistorik (8 bud)
885750
1 600
885464
884872
1 400
885461
1 400
884872
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.