Karmstol 1700-tal

200126

KARMSTOL, senbarock, bemålad i imitationsmåleri, svängda ben avslutade i claw and ball

Slitage, senare sits

Rum 14

Karmstol 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
885238
885064
885064
1 700
885055
1 600
885055

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.