Ljusstakar Louis XVI

200125

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, Louis XVI, förgylld mässing, marmor, höjd 21 cm

Sprickor och nagg

Belysning, Ljusstakar

Monter 17

Ljusstakar Louis XVI

Budhistorik (22 bud)
883896
4 400
883895
4 200
883894
883892
3 800
883890
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.