Skänk Karl Johan

200123

SKÄNK, med skrivskiva, Karl Johan, fanérat i mahogny, beslag i mässing, främre fotavslut i form av förgyllda lejontassar, höjd 128, 116x55 cm

Repa, smärre fanérskador o fanérbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 9

Skänk Karl Johan

Budhistorik (5 bud)
885671
3 400
878212
3 200
885669
3 200
878212
878211
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.