Martin Säflund akvarell

200114

SÄFLUND, Martin (1894-1976): Vinterlandskap, björkar, signerad M Säflund, akvarell, 49x60 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Martin Säflund akvarell

Budhistorik (8 bud)
883933
600
884147
550
883933
500
884145
450
883933

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.