Spelbord 1800-talets första hälft

200107

SPELBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i mahogny, hjultrissor, höjd 72, 92x46 cm

Sprickor, fanérskador, fanérbortfall, spelduk saknas

Rum 2

Budhistorik (1 bud)

881410
2013-08-26 16:56:32

2013-08-29 kl 20:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.