Bord med rund skiva

200089

PELARBORD, 1900-tal, svärtat trä, intarsiadekor med inläggningar i ben, frostad skiva i glas, höjd 73 diameter 52 cm

Senare skiva, nagg

Rum 13

Bord med rund skiva

Budhistorik (7 bud)
883612
550
884303
550
883612
500
884302
450
883612

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.