Salongsbord 1900-talets första hälft

200088

SALONGSBORD, 1900-talets första hälft, fanérat i björk, höjd 74, diameter 85 cm

Smärre fanérskador

Rum 3

Budhistorik (9 bud)
884480
884084
950
884009
900
884009
884083
750

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.