Stol Italien

200087

KARMSTOL, Italien, 1800-tal, intarsia av ben, ryggbricka med motiv av stående figur

Skador, lagningar

Rum 14

Stol Italien

Budhistorik (9 bud)
883856
900
882443
850
883855
850
882443
882900
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.