Bord 1800-talets första hälft

200086

BORD, 1800-talets första hälft, imitationsmåleri, höjd 75, 86x42 cm

Smärre skador

Rum 3

Bord 1800-talets första hälft

Budhistorik (8 bud)
877686
883541
877686
850
877097
877684
750

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.