Salongsbord empirestil

200070

SALONGSBORD, 1900-tal, empirestil, fanérat i mahogny, förgyllda beslag, dekor av bronserade lejontassar, höjd 75, diameter 108 cm

Skador

Rum 5

Salongsbord empirestil

Budhistorik (7 bud)
876405
1 900
879858
1 800
876405
1 700
879857
1 600
876405

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.