Bord intarsia

200066

ETAGEBORD, 1800-talets andra hälft, fanerat i mahogny samt intarsiadekor, låda i sarg, svarvade ben, höjd 86, 48x94 cm (utfällt)

Fanérskador, sprickor, nyckel saknas

Rum 14

Bord intarsia

Budhistorik (2 bud)

882452
876504

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.