Stolar Karl Johan

200064

STOLAR, 1 par, Karl Johan, fanÚrade i mahogny, dekor av lagerkrans

FanÚrskador, slitage, lagningar

M÷bler

Rum 12

Stolar Karl Johan

Budhistorik

2013-08-28 kl 18:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
1á200

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.