Soffbord

200062

SOFFBORD, fanérat i jakaranda och betsad björk, 1900-tal, kannelerade ben, utfällbart, höjd 47, 46x130 cm (utfällt)

Repor, bruksslitage

Rum 3

Soffbord

Budhistorik

2013-08-28 kl 20:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.