Skrivbyrå Karl Johan

200060

SKRIVBYRÅ, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd 91, 113x51 cm

Lås saknas i skrivklaff, fanérskador, fanérbortfall, ett löst ben medföljer

Ändringar/tillägg
En nyckel finns att av hämta vid Utlämningen

Rum 2

Skrivbyrå Karl Johan

Budhistorik (4 bud)

882448
3 800
878204
3 600
875244
875149

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.