John Kindborg oljemålning

200017

KINDBORG, John (1861-1907): "Södersund," signerad John Kindborg, olja på duk, 53x105 cm

Konst, Måleri

Rum 5

John Kindborg oljemålning

Budhistorik (1 bud)

876790
2013-08-22 12:07:16

2013-08-28 kl 14:40
Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.