Spegel

200016

SPEGEL, empirestil, 1900-talets första hälft, fanerad i mahogny och rot samt intarsiadekor, kolonner med mässingshylsor, 155x88 cm

Senare bakstycke och glas

Speglar

Rum 10

Spegel
Budhistorik (1 bud)

884251
2013-08-28 20:49:55

2013-08-28 kl 21:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.