Agnes Börjesson oljemålning

200012

BÖRJESSON, Agnes (1827-1900): Sydländsk by, monogramsignerad ABn, olja på pannå, 50x33 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Agnes Börjesson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
883296
2 600
883744
2 400
883296
1 900
882639
1 800
882639

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.