Lennart Sand oljemålning

200011

SAND, Lennart (född 1946): Älgtjur, signerad och daterad L. Sand -96, olja på duk, 75x114 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Lennart Sand oljemålning

Budhistorik (5 bud)
882381
9 600
882379
9 200
878064
5 200
876794
876228

Slutpris SEK:
9 600
920 EUR, 1 080 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.