Slaglåspistoler 1800-tal

199987

SLAGLÅSPISTOLER, 2 st, 1800-tal, oktagonala kammarstycken, längd ca 25-33 cm

Skador, slitage, delar saknas

Vapen/Medaljer

Monter 18

Slaglåspistoler 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
884100
884115
884100
1 900
883766
1 800
883459
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.