Arthur Thiele oljemålning

199981

THIELE, Arthur (Tyskland, 1841-1919): Hjortar i alplandskap, signerad A. Thiele, olja på duk, 105x144 cm

Ändringar/tillägg
Signed, oil on canvas

Konst, Måleri

Rum 10

Arthur Thiele oljemålning

Budhistorik (4 bud)

886004
12 000
883520
4 200
880627
878925

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.