Kjartan Slettemark järn

199976

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): Dansande par, signerad och daterad Kj Artan -94, järn, höjd 18 cm

Konst, Skulptur

Monter 18

Kjartan Slettemark järn

Budhistorik (8 bud)
876980
600
876412
550
876837
550
876412
500
875236
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.