François Hippolyte Debon olja

199972

HIPPOLYTE DEBON, François (Frankrike, 1807-1872): Scen ur Bruden av Lammermoor av sir Walter Scott, signerad H. Debon, olja på duk, 50x37 cm
PROVENIENS: Häringe slott, Södermanland

Ändringar/tillägg
Signed, oil on canvas

Konst, Måleri

Rum 10

François Hippolyte Debon olja

Budhistorik (10 bud)
886934
10 000
886933
8 800
886927
8 200
886920
8 000
886888
4 600

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.