Sven X:et Erixson litografi

199897

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Strandmotiv, signerad X:et, färglitografi 124/310, 45x60 cm

Något gulnad

Fack 12

Sven X:et Erixson litografi
Budhistorik (13 bud)
883697
850
883318
875263
750
883313
750
875263
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.