Gunnar Larson litografi

199895

LARSON, Gunnar (född 1925): Väg, signerad Gunnar Larson, färglitografi 177/260, 35x45 cm

Fack 1

Gunnar Larson litografi
Budhistorik (4 bud)

883482
450
883282
881931
878419

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.