Uno Vallman litografi

199891

VALLMAN, Uno (1913-2004): "Barn i maskinåldern", signerad och daterad Uno Vallman 1958, numrerad 256/260. färglitografi, 43,5x46,5 cm

Fack 16

Uno Vallman litografi
Budhistorik (30 bud)
884461
3 400
884404
3 200
884438
884404
2 600
884400
2 400

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.