Terje Gråstad träsnitt

199889

GRØSTAD, Terje (1925-2011): Landskap, signerad och daterad Terje Gråstad 1965, färgträsnitt 233/250, Tiré par l'artiste, 37,5x45,5 cm

Fack 13

Terje Gråstad träsnitt
Budhistorik (10 bud)
884102
878570
883945
878570
900
878545
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.