Egill Jacobsen litografi

199885

JACOBSEN, Egill (Danmark 1910-1997): Komposition, signerad Egill Jacobsen, färglitografi 255/310, 56x44,5 cm

Fack 9

Egill Jacobsen litografi
Budhistorik (26 bud)
884430
884432
1 900
884430
1 800
884431
1 700
884430
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.