Esaias Thorén litografi

199877

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition med fiskar, signerad och daterad -51, 248/160, färglitografi, 47x57 cm

Fack 9

Esaias Thorén litografi
Budhistorik (12 bud)
883042
881421
750
881095
700
879601
650
877840
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.