Yrjö Edelmann litografi

199874

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 139/150, färglitografi, bildmått 74x59 cm

Fack 18

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (14 bud)
882425
882781
882425
950
882780
900
882425
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.