Angelica Wiik färglitografi

199862

WIIK, Angelica (född 1960): Kvinnor i badrum, signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, 86x59 cm

Fack 15

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (19 bud)
882881
1 400
882084
1 300
882084
878210
877668

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.