Klaffbord Karl Johan-stil

199848

KLAFFBORD, mahognyfanér, 1900-tal, Karl Johan-stil, höjd 73, 67x173 cm

Fanérskador, ytskador, blekning, nyckelskyltar saknas

Rum 2

Klaffbord Karl Johan-stil

Budhistorik

2013-08-27 kl 16:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.