H Solbrig oljemålning

199846

SOLBRIG, H (1800/1900-tal): "Die letzten strahlen", signerad H Solbrig, olja på pannå, 31x47,5 cm

Konst, Måleri

Fack 12

H Solbrig oljemålning

Budhistorik (8 bud)
882635
1 300
882492
882492
550
877617
500
877617
450

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.