Ljusstakar

199843

LJUSSTAKAR, 1 par, brons och blå emalj med spår av gulddekor, 1800-talets andra hälft, höjd 29 cm

Emaljskador

Belysning, Ljusstakar

Monter 14

Ljusstakar

Budhistorik (9 bud)
881547
700
882156
650
881547
550
880983
500
879862
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.