Karl Örbo oljemålning

199833

ÖRBO, Karl (1890-1958): "Den blå roddbåten-motiv från fjällsjö i Jämtland" signerad och daterad Örbo 51, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Karl Örbo oljemålning

Budhistorik (8 bud)
882372
650
879451
600
882371
550
879451
500
879883
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.