Kanna orientalisk

199832

KANNA, 1800-tal, orientalisk, mässing och koppar, rikt dekorerad, höjd 34 cm

Skador

Diverse, Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 15

Kanna orientalisk

Budhistorik (13 bud)
878801
850
878777
877262
750
875332
700
877261
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.