Erik Hallström oljemålning

199830

HALLSTRÖM, Erik (1905-1992): "Kvällsljus, Slussen", monogramsignerad E G H, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 3

Erik Hallström oljemålning

Budhistorik (22 bud)
882913
3 400
882908
3 200
882906
882905
2 800
882903
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.