Fat tenn

199829

FAT, tenn, 1796, diameter 47 cm

Bristningar, bucklor, lagningar

Allmoge, Diverse

Rum 4

Fat tenn

Budhistorik (11 bud)
873980
881971
873980
850
881970
873980
700

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.