Erich Pehap akvarell

199825

PEHAP, Erich (Estland, 1912-1981): Katarina kyrka - Södermalm; Stockholm, signerad och daterad 1945, akvarell, 33x28 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 16

Erich Pehap akvarell

Budhistorik (5 bud)
879669
500
875095
450
874098
875094
874098

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.