Gustave Albert oljemålning

199815

ALBERT, Gustave (Sverige/ Frankrike född Gustaf Albert Andersson 1866-1905): Motiv från Seine, monogramsignerad, olja på pannå, 25x34 cm
UTSTÄLLD: Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm 71/22

Konst, Måleri

Kundcenter

Gustave Albert oljemålning

Budhistorik (5 bud)
882994
14 000
881872
10 000
875170
9 000
874992
8 000
874129

Slutpris SEK:
14 000
1 336 EUR, 1 502 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.