Ulf Trotzig litografi

199813

TROTZIG, Ulf (född1925): Komposition, signerad Trotzig -65, EA, litografi, 40x53 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Ulf Trotzig litografi

Budhistorik (5 bud)
874314
500
877334
450
874314
877333
874314

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.