Ivar Morsing oljemålning

199806

MORSING, Ivar (1919-2009): "Solbaderskan", signerad och daterad I Morsing -55, olja på pannå, 21x43 cm

Rum 2

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (15 bud)
882392
2 800
882315
2 600
882366
2 600
882315
2 400
881569

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.