Axel Kargel akvarell

199801

KARGEL, Axel (1896-1971): Motiv från Borgholm, otydligt signerad och daterad AK ?, akvarell, 21x25 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Axel Kargel akvarell

Budhistorik (1 bud)

881532
2013-08-26 18:46:38

2013-08-27 kl 13:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.