Olle Hjortzberg akvarell

199800

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Träd, signerad till Gullan Julen -47 Olle Hjortzberg, akvarell, 40x30 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Olle Hjortzberg akvarell

Budhistorik (18 bud)
882644
2 800
882250
2 600
880935
2 400
880525
880308

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.