Sven Erixon akvarell

199798

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Kustlandskap med båt, signerad och daterad Elba Sven Erixon -51, akvarell, 23x32 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Sven Erixon akvarell

Budhistorik (34 bud)
882651
15 000
882647
14 500
875200
14 000
879416
14 000
875200
13 500

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.