Axel Kargel oljemålning

199795

KARGEL, Axel (1896-1971): Motiv från Öland, signerad och daterad A Kargel 1953, olja på pannå, 29x42 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Axel Kargel oljemålning

Budhistorik (23 bud)
882261
18 500
882321
18 000
882261
17 500
882320
17 000
882261
16 500

Slutpris SEK:
18 500
1 863 EUR, 2 116 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.