Konsolbord nyrenässans

199793

KONSOLBORD med marmorskiva, 1800-talets slut, nyrenässans, bronserad och svärtad dekor i pastelage, höjd 96, 94x42,5 cm

Pastelageskador, skiva med spricka

Rum 13

Konsolbord nyrenässans

Budhistorik (6 bud)
881379
878926
3 200
875083
874826
2 800
874243
2 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.