Erik Höglund vas/skulptur tjur

199787

VAS/SKULPTUR, glas, tjur, Erik Höglund, signerad och numrerad 71/350, höjd ca 19 cm

Glas, Konstglas

Monter 16

Budhistorik (13 bud)
885655
3 800
879168
3 600
884761
3 600
879168
3 400
884758
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.