Henry John Yeend King oljemålning

199786

YEEND KING, Henry John (Storbritannien 1855-1924): Landskap med å och figurer, signerad, olja på pannå, 16,5x26 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (5 bud)
882179
1 800
880637
1 300
879950
875779
874011

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.